Fundacja powstała z potrzeby
przestrzeni
do harmonijnego rozwoju

Fundacja Świadomego Rozwoju

Naszym głównym celem jest prowadzenie działalności naukowej, edukacyjnej oświatowej, wychowawczej, terapeutycznej i coachingowej w szczególności poprzez prowadzenie placówki oświatowej –
Autorska Szkoła Podstawowa Bezpieczna Przystań w Olsztynie.

Wspieramy dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a także dzieci szczególnie uzdolnione w oparciu o realizowane przez Fundację programy edukacyjne. Podejmujemy działania na rzecz rozwoju oświaty oraz wspieramy inicjatywy lokalne w tym zakresie.

Chcemy już dziś budować lepszą edukację – przestrzeń rozwoju, nie czekając na systemowe zmiany, by celem edukacji było  towarzyszenie każdemu dziecku w jego rozwoju, tak by w zgodzie ze sobą realizowało swój potencjał.

Dane fundacji:

Fundacja Świadomego Rozwoju
ul. Edwarda Mroza 23 / 71
KRS - 0001027375
REGON - 524889746

Jeśli chcesz wesprzeć Nasze działania na rzecz dzieci i młodzieży oraz polskiej edukacji przekaż darowiznę.
Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Świadomego Rozwoju z dopiskiem
darowizna na cele statutowe:

96 1870 1045 2078 1076 7135 0001